olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Це прикол такий ? Ахметов - позашлюбний син Кучми.

*


Донецький мільярдер Ринат Ахметов своєї запаморочливої ​​кар'єрою - від карткового шулера до найвпливовішого олігарха Східної Європи - зобов'язаний екс-президенту України Леоніду Кучми. До такого висновку прийшли читачі, що звернули увагу на публікацію в «Комсомольской правді», де розповідається про шкільні роки Ріната Леонідовича.

Нічого екстраординарного в газетній замітці про шкільні роки Ахметов, крім фото 7-А класу середньої школи №63, в якій навчався майбутній бізнесмен-політик, не було. Але сама фотографія дала автору і його співрозмовникам привід звернути увагу на те, що Ринат в 1980-му був дуже схожий на героя популярного фільму «Розіграш», роль якого виконав Дмитро Харатьян.

А порівнявши піонерське фото Ріната Леонідовича з фотографіями інших vip-співвітчизників, вони до великого свого подиву констатували, що Ахметов найбільше схожий на ... Кучму! Причому, не тільки Леоніда Даниловича, а й дочка колишнього глави держави Олени Франчук (це прізвище їй дісталося від першого чоловіка).

Природно, що в основу тут же народилася гіпотеза про те, що Рінат Ахметов є позашлюбним сином Кучми, було притягнуто не тільки збіг імені «тата» і по батькові його «нащадка», але та обставина, що Леонід Данилович практично «не чіпав» бізнес уродженця донецької околиці, дозволив йому практично безперешкодно стати некоронованим господарем Донбасу, а в останній рік перебування при владі практично задарма подарував "Перлина" української металургії комбінат «Криворіжсталь» своєму зятю і «синочку» - напару.

>>>
Tags: п* Кучма
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments