olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

А Порошенко таки був правий, коли казав що українці ліниві

*
Ні, не в праці, працювати ми вміємо і не лінимося ... навіть за копійки. Але ...

Українці таки ліниві. Якби не були ліниві то вже б давно підняли б дупи і вимагали б від своїх обранців виконати всі передвиборчи обіцянки. Причому в ультимативному порядку : Або ви за місяць виконуєте все те, що обіцяли виконати за два тижні, або забираетеся зі своїх посад під три чорти.

Так ні, українці впали в обійми лінощів і сидять біля телевізорів, біля комп'ютерів, і спостерігають за тим яку чергову підлоту їм ще підкинуть такі дорогі обранці.


Лаються, навіть матюкаються - і ждуть що хтось щось зробить. Пишуть що треба когось повісити, пишуть що ось-ось хтось візьме вила ... і стоять, на місці, як отой замерзлий фонтан у парку ім. Шевченка в Харкові.

Ніхто нічого не вимагає ! Всі ждуть, поки ХТОСЬ (!) змінить країну на краще, і тоді настане "покращення життя вже сьогодні" і почнемо ми "жити по новому", але змінює все хай ХТОСЬ (!), і ОБОВ'ЯЗКОВО БЕЗ НИХ ... для них !

Для того, щоб щось вимагати від влади, зовсім не обов'язково всім їхати на майдан. Можна просто організуватися через ті ж соціальні мережі, чітко сформулювати свої вимоги, ВИЙТИ З ДОМІВОК та утворити ЖИВІ ЛАНЦЮГИ ПРОТЕСТІВ просто у себе за місцями проживання.

Навіть вила не потрібні ... для початку ...

В наш час у кожного є відеокамера у телефоні, якщо не у кожного громадянина, то в кожній сім'ї. ЗНЯТИ НА КАМЕРИ ТІ ЖИВІ ЛАНЦЮГИ ПРОЕСТУ І НАВОДНИТИ ними інтернет " під саму зав'язку". Так, щоб про наші вимоги взнали не тільки наші шановні обранці, а й усі жителі Земної Кулі.


Якщо згодні, зробіть будь ласка репост. Так хочеться щоб крига скресла ...

Tags: Заклик
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments