olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Обов'зкові умови для отримання громадянства Англії.

*
Для того щоб отримати англійське громадянство, треба виконати три обов'язкові умови :

1. Знати англійську мову.
2. Знати історію Англії.
3. Знати і вміти виконувати "Боже храни Королеву".

Оце я розумію - належна повага до держави. Аякщо є повага громадян до власної держави, то і держава буде процвітаючою, і користуватиметься повагою інших країн.

А до нас у державу понаїхали росіяни і вимагають щоб ми вчили їхню мову. Ганьба.

У нас процвітає відвертий ідіотизм, який проявляється незнанням і небажанням деяких людей, навіть тих хто при владі, знати державну мову, незнанням і небажанням знати історію України, незнанням і небажанням знати державний Гімн, не кажучи вже про "Боже великий єдиний, нам Україну храни".

Тому і живем так хріново, що ігноруємо, зневажаємо, справжні підвалини державності і молимося на гроші. Лаємо своїх обранців і впродовж 25 років обираємо одних і тих же, не дивлячись на те, що вони не знають і знати не хочуть, ні мови, ні потреб людей. І на протести виходимо не за державну мову, не за державність, не за те щоб виконувались закони, а за гроші, а якщо виходимо за гроші то, зрозуміло, відстоюємо інтереси тих хто платить, причому знаючи заздалегідь що наші інтереси ніхто не буде враховувати.

Tags: закони, про еміграцію
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 15 comments