olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

13 місячна доба

Символ доби Уроборос - змія, яка кусає себе за хвіст. Символ вічності, смерті і відродження. Є і другий символ цієї доби - КОЛО, колесо зі свастикою всередині, яка крутиться в напрямку по часовій стрілці, символізуючи сонце.

Згідно з Ведами, у цей день бажано випікати різноманітну випічку круглої форми - торти, хліб, пироги або млинці, за бажанням. Сприятливо також виготовляти талісмани чі амулети круглої форми.

Тринадцята місячна доба - добра для навчання, нагромадження інформації, а також для омолодження організму. Гарна для корекції минулого, знаходження гармонії, корекції долі й роботи з часом, сприятливий час для того, щоб вносити корективи в свою роботу і бізнес.

Не бажано будь-що починати. Краще не рватися вперед, а оглянутися назад. Поспішати закінчувати справи, а також, поспішати взагалі, цієї доби не варто. Нові знайомства несприятливі.

УРОБОРОС

Tags: Місячний календар (11 - 20 доба)
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments