olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Волинська облрада на терміновій сесії підтримала економічну блокаду ОРДЛО та російських банків.

*
За рішення депутати проголосували одностайно.

Волинська обласна рада провела позачергову термінову сесію, на якій ухвалила рішення щодо економічної блокади на Сході України.

На сесію прибули 47 з 64 депутатів, за винятком "Солідарності". Також були на засіданні близько сотні активістів.

Головне питання на розгляді – стосовно ситуації з розгоном редутів. Основна вимога – ухвалити закон щодо окупованих територій та припинення карних справ щодо учасників економічної блокади.

Друге питання – щодо діяльності російських банків в Україні. Депутати вимагали провести інвентаризацію рахунків великих державних підприємств, які обслуговуються та мають заставне майно у цих банках. Вимагають заборонити державним компаніям обслуговуватись у таких банках, а РНБО запровадити секторальні санкції щодо установ.

Щодо питання звільнення вищих чинів силових відомств – його відклали до визначення окремих причетник та відповідальних осіб. За усі рішення депутати проголосували одностайно. >>>

Tags: про блокаду
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments